Omega extra

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 8 324,07 zł 8 990,00 zł

Nieduży, a bardzo silny pojazd skonstruowany zarówno do dalszych wyjazdów jak również do zakupów. Doskonała amortyzacja dostosowana do dużych obciążeń. Zwiększony rozmiar kół pozwala na pokonywanie większych przeszkód i jazdę po nierównym terenie.
Zalety:

Wszechstronna regulacja fotela oraz oparcia z zagłówkiem w każdej płaszczyźnie.  Fotel jest przesuwany przód-tył, góra-dół oraz obracany o 180 stopni, a podłokietniki są podnoszone i regulowane co znacznie ułatwia wsiadanie. Kąt pochylenia kierownicy jest płynnie regulowany. Dodatkowo na kolumnie kierownicy jest zamontowany składany uchwyt na napoje.
Wózek posiada bardzo bogate i niezwykle nowoczesne wyposażenie:
- prędkościomierz - licznik km - elektroniczny wyświetlacz - przedni koszyk na zakupy - uchwyt na kule - światła przednie, światła stopu, kierunkowskazy LED - klakson - dźwiękowy sygnał cofania - lusterka - niezależne amortyzowane zawieszenie przednie - amortyzowane zawieszenie tylne
UWAGA WIELKA PROMOCJA !!!! Zabudowa do wózka za 1zł+vat, co umożliwi jazdę nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Idealne rozwiązanie na wietrzne czy deszczowe dni. Promocja ograniczona w czasie.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary dł/szer/wys..................1360/670/

Max. prędkość do przodu.............11 km/h

Dopuszczalne obciążenie..............120 kg

Prześwit nad podłożem.................14 cm

Zasięg na pełnym naładowaniu.....do 45 km

Koła pompowane...........................33cm x 10 m - czyli 13 cali

2 baterie żelowe 12V/45Ah

Moc silnika.....................................800W